הנגשת כיתות לתלמידים לקויי שמיעה

ייעוץ אקוסטי והנדסת קול לוגו

הנגשת כיתות

שוויון הזדמנויות זה מעל הכל

הנגשת כיתות לילדים לקויי שמיעה, נועדה לאפשר לילדים בעלי ירידה בשמיעה (ירידה משמעותית אך לא חירשות), בסיס שווה וראוי להיות תלמידים שווים לכל דבר בבית הספר או בגן הילדים.

שוויון הזדמנויות הוא ערך עליון בחברה שלנו, ולכן ההזדמנות שנפלה בחלקינו ביצירת עתיד טוב יותר לילדינו, דוחפת אותנו להשתפר ולשפר בכל הקשור להנגשת כיתות שמע במוסדות החינוך. נגישות היא אחד הדברים החשובים ביותר שמוסד חינוכי יכול לעשות.

התקשרו אלינו – ויחד נהפוך את המוסד החינוכי שלכם לשוויוני יותר.

הייעוץ שלנו כולל:

  • בחירת מיקום, מדידות ובדיקות מקדימות של הכיתה המיועדת להנגשה וזאת בשיתוף עם קלינאית תקשורת מטעם משרד החינוך, בהתאם להנחיות.
  • יצירת תוכנית עבודה מפורטת.
  • בקרת איכות מוקפדת לאחר ביצוע השיפוץ.

תנו לנו לעזור לכם להפוך את בית הספר שלכם למקום שיוויוני יותר ומקבל יותר.
יחד נאפשר לילדים כבדי שמיעה להשתלב במסגרת הלימודית בצורה הטובה ביותר!

בהנגשת כיתות,
אין מקום לפשרות

כאשר אנו ניגשים לתהליך התאמת הכיתה לילדים לקויי שמיעה, אנחנו עושים את זה בתשומת הלב המירבית. התכנית האקוסטית צריכה להיות מקצועית ביותר עם ירידה לפרטים הקטנים, וזאת על מנת לצמצם טעויות שיכולות לקרות במהלך בינוי הכיתה שנעשה ע”פ התכנית האקוסטית.

כשבוחרים את מי שיתכנן את האקוסטיקה, אסור להקל ראש בבחירה!
תכנון נכון הוא המפתח לסביבת לימודים ראויה ואיכותית ואותו – תמצאו אצלנו.

ייעוץ אקוסטי – מתאים גם ללקוחות פרטיים!

אז נכון, כנראה שבניית חדר אקוסטי בביתכם משרד החינוך לא יסבסד 🙂 אבל אנחנו מאמינים שנוכל לעזור לילדיכם למצות את עצמם יותר במקום שבו הם מעבירים את רוב זמנם – בבית, זה חשוב לא פחות. נשמח לתכנן עבורכם חדר אקוסטי עבור ילדיכם המותאם לבעיות השמיעה שלו בצורה הטובה ביותר. בין אם אתם מנהלים מוסד חינוכי, או שאתם לקוחות פרטיים – אתם רוצים את התכנון האקוסטי המקצועי ביותר.

אנחנו ב – Soundrise מבטיחים שנעשה את המיטב עבור ילדיכם.