אקוסטיקה לאולפן וחדרי האזנה קריטיים

תכנון אקוסטי מקצועי

– הסוד לאיזון המושלם

ייעוץ אקוסטי הכרחי לאולפנים וחללי האזנה קריטיים ועבור בעלי מקצוע המחפשים להגיע לדיוק מרבי. הנכם מוזמנים לקבל ייעוץ לתכנון חדרי האזנה קריטיים ואולפנים שיביא אתכם לרמה המקצועית ביותר! אצלנו תקבלו ייעוץ לכל אורך תהליך איזון החלל – משלב המדידות וניתוחם ועד לתוכנית הסופית.

הייעוץ מיועד לתחומים השונים:

  • הקמת אולפני הקלטות ביתיים ומקצועיים כאחד – איזון החלל והבאתו לרמת הקלטת מקורות נקיים והאזנה מדויקת בשלבי ההקלטות והמיקס
  • איזון ובידוד אקוסטי בחללי חזרות –מניעת זליגות רעש ולחוויית נגינה מהנה יותר
  • איזון חדרי ישיבות ודיונים – כך תוכלו לנהל ישיבות ושיחות סקייפ ללא הפרעות של הדהוד החלל
  • חדרי סרטים פרטיים – כך תוכלו ליהנות מחוויה קולנועית אצלכם בבית

תכנון וייעוץ אקוסטי מקצועי יביא את החלל שלכם לאיזון אקוסטי שאתם צריכים ואתכם לרמה מקצועית. כאשר מטרתך להיות מקצועי/ת – רצוי שמקצוענים יתכננו את איזון החלל שלך.

מחפשים ייעוץ אקוסטי מקצועי?
תנו לנו להעניק לכם שקט.

למה ייעוץ מקצועי?

אקוסטיקה היא ענף בפיזיקה, מדע מדויק, לכן הייעוץ והתכנון חייב להיות חסר פשרות. לא כל חומר מתאים לכל בעיה, על מנת לבצע טיפול לאיזון אקוסטי של חלל יש צורך במדידות במכשור מדויק ובלא מעט חישובים. גלי קול זולגים מכל פרצה ומוחזרים ממשטחים רפלקטיביים, דיוק המדידות והחישובים קריטיים להשגת תוצאה מקסימלית של איזון החלל.

רוצים ליהנות מהחלל שלכם? אל תתפשרו, תנו למקצוענים לעשות את מה שהם עושים על הצד הטוב ביותר.

הייעוץ שלנו כולל:

  • מדידות בציוד החדיש והמקצועי ביותר
  • דו"ח הנחיות מפורט המכיל את ניתוח המדידות ואת אופן הביצוע
  • בניית פרטים וסקיצות תלת ממד מתקדמים

החברה מתמחה בייעוץ ותכנון אולפנים, חדרי חזרות, חדרי קולנוע, חדרי מדידות, כל אלה הנכנסים תחת ההגדרה של "חדרי האזנה קריטיים". יועצינו ילוו את העבודה לאורך הליך הבנייה ויבצעו ביקורים ע"פ בקשת הלקוח.

אם ברשותכם תקציב מוגבל לביצוע העבודות, יש לציין זאת על מנת שנתאים את תכנון החלל בהתאם לתקציבים ובכך נביא לתוצאה טובה ככל האפשר בהתחשב במגבלות התקציב.

מתחילים לעבוד

אתם פונים אלנו עם הבקשה והדרישות, מציינים אם יש מגבלת תקציב, ואז אנו עושים את התכנון ברמה המפורטת ביותר עם כל המדידות והחישובים הנחוצים לשם כך ומעלים את כל התכנון התיאוריתי לסקיצה בתלת מימד, זאת על מנת להקל ככל האפשר בשלב ההוצאה לפועל של הפורייקט.

במקרים של תכנון חדרי קולנוע אנו נעשה תכנון לחלל עצמו ובנוסף של מיקום הרמקולים בחלל, זאת על מנת להגיע לתוצאה אופטימאלית.

עבור מי השירות מיועד?

השרות מיועד לכל מי שרוצה לשמוע סאונד בצורה אופטימאלית על אף משתנים של גודל חלל, החזרים, עמדת האזנה וכ"ד. כל מוזיקאי, יוצר או טכנאי אולפן יכולים להביא לתוצאות טובות יותר עם סביבת עבודה נכונה – לא כולם יודעים זאת, אך האקוסטיקה בחדרי אולפנים והקלטות מאוד תשפיע על התוצר הסופי.

כמו כן, השרות מיועד לכל חובבי הסרטים שביננו שרוצים לשבת ולראות סרטים ברמת קולנוע אצלם בבית מבלי להפריע לשכנים ועם זאת מבלי להגביל את עצמם.

מדידת רעשים

איתור ומניעת רעשי רקע
המעוותים את איכות הסאונד הרצוי

ציוד מתקדם

שימוש במכשור טכנולוגי חדשני
לבדיקה ותכנון האקוסטיקה

חוו"ד אקוסטית

מפרט מקיף ומדויק להמשך
תכנון ובניית האקוסטיקה